منشور اخلاقی بیمارستان
مسئولین و کارکنان  بیمارستان اعصاب و روان شیراز انجام وظیفه قانونی در ارائه خدمات به بیماران ، حفظ کرامت انسانی مراجعین و جلب رضایت آنان که همانا رضایت خداوند متعال است را با تکیه بر باورهای ذیل با همه وجود متعهد می گردند .

 

1- ما مصمم هستیم به منظور ارائه خدمات درمانی مطلوب تر به بیماران روشهای انجام کار در همه ابعاد را به طور مستمر ارتقاء دهیم .

2- ما معتقد ) مشارکت کارکنان در انجام امور باعث افزایش همکاری ایشان و ارتقاء  بهره وری و تعالی سازمان می گردد .

3- خدمت ما  همواره مزین به سرعت ، دقت ، صداقت ، امانت ، نظم ، خوش خلقی ، گشاده رویی ، شجاعت و تدبیر و آینده نگری خواهد بود .

4- صبر ، بردباری ، متانت و تحمل ناملایمات در رسیدگی به نیازهای مراجعین را توفیق الهی و مسئولیت خطیر و افتخار آفرین می دانیم .

5- پوشش مناسب با فرهنگ و موازین اسلامی و برخورداری از آراستگی  و انضباط را موجب عزت نفس ، احترام و نشاط در همکاران و مراجعین می دانیم .

6- راز داری – پرده پوشی و حفظ اسرار بیماران ، همکاران و سازمان را بعنوان یک وظیفه اخلاقی و قانونی می دانیم .

7- صرفه جویی ، ارتقاء بهره وری ، بهره گیری صحیح از اموال و امکانات بیت المال ، بهبود مستمر در همه ابعاد و روشها و احترام به یکدیگر در محیط کار و خانواده و جامعه هدف همیشگی ماست .

8- ما خدمت به مردم و اکرام و احسان و پاسخگویی به آنان را تکلیف الهی و وظیفه قانونی و انسانی خود میدانیم و مصمیم آنرا همواره محقق کنیم .

9- ما معتقدیم تبعیض سایه شومی است که یاس و نا امیدی را حاکم می گرداند و شایسته سالاری بر مبنای عدالت و ضوابط را همواره محقق خواهیم کرد .

10- پاسخگویی مشتاقانه ، اطلاع رسانی دقیق و راهنمایی مناسب در امور درمانی و شرعی را وظیفه خود می دانیم و از نظرات ، پیشنهادات بیماران و مراجعان استقبال می نماییم.

11- ما به ارتقاء سطح دانش و آگاهی نیروی انسانی از طریق آموزشهای مستمر واقف بوده و در راستای ارائه خدمات بهینه به بیماران اهتمام می ورزیم .

12- ما نیروی انسانی را به عنوان ارزشمندترین سرمایه سازمان تلقی کرده و ارج نهادن به خدمات و بر آوردن نیازهای آنان از جمله سلامت تن و روان را در حد توان وظیفه خود می دانیم .
تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1390-10-12 12:44        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ